נגישות אתרים

מה זה נגישות אתרים?

נגישות אתרים מה זה ואיך זה יעזור לכם להמנע מסיבוכים משפטיים. במאמר הקרוב נספק לכם את כל המידע. ״לאנשים ללא מוגבלות, הטכנולוגיה הופכת את הדברים לנוחים יותר״, אמרה ג׳ודי היומן, מזכירה במשרד החינוך האמריקאי. רק תחשבו איך הייתם יכולים להשתמש במחשב או בטלפון הנייד אם לא הייתם יכולים, למשל לראות, לשמוע, להשתמש בעכבר או במקלדת או לגעת במסך?

 

נגישות אתרים באה לתת פתרון לאנשים עם מוגבלויות. היום ניתן להשתמש במגוון רחב של טכנולוגיות שנועדו לסייע לאנשים עם מוגבלויות להתגבר על המכשולים שלהם, אבל בתנאי שהאתרים והאפליקציות אכן ייבנו כך שטכנולוגיות אלה אכן יפעלו.

עבור רוב אתרי העסקים, הדבר החשוב ביותר שצריך לקחת בחשבון הוא הנושא של נגישות אתרים. כדי לוודא שאתם לא מגבילים את הגישה לתוכן האתר שלכם, מומלץ לבנות את האתר שלכם כך שיהיה תואם לאמצעים כמו ׳קורא מסך׳ או ׳מקלדת סריקה מסייעת׳.

 

בעזרת כמה פעולות פשוטות, גם האתר שלכם יוכל להיעזר באותן טכנולוגיות לצורך נגישות אתרים שיעזרו לחברה שלכם להרחיב את טווח המשתמשים המגיעים לאתר, בנוסף ליתרונות חשובים אחרים.

 

הנגשת אתרים להימנע מאפליה ומסיבוכים משפטיים – רוב החברות לא מפלות אנשים עם מוגבלויות בכוונה. הן סתם לא חשבו על זה. הטכנולוגיה העדכנית מאפשרת לכם להימנע מתביעות משפטיות הנוגעות לנגישות אתרים באינטרנט והגיע הזמן שתהיו מודעים לנושא. כך תוכלו לעשות את הדבר הנכון ולהפחית את הסיכון לתביעה משפטית.

 

ככול שהאינטרנט והטכנולוגיות הדיגיטליות השונות הופכות ליותר ויותר נפוצות בחיי היומיום, קל לטעון ש- הנגשת אתרים היא זכות אזרחית של אנשים עם מוגבלויות. לפי החוק, אנשים עם מוגבלויות זכאים ליהנות מגישה שווה לשירות ציבוריים ולמקומות ציבוריים כמו מסעדות, בתי ספר או בתי קולנוע וגם אתרי אינטרנט.

 

אולי החקיקה עדיין לא מתייחסת במפורש לשאלת הנגישות באינטרנט, אבל ניתן לפרש אותה כך שהיא תורחב גם לתחום הדיגיטלי. בארה״ב, למשל, מספר תביעות הנגישות באינטרנט גדל במהירות, כך שעסקים שרוצים להימנע מתביעות בגין אפליה צריכים לפעול כדי ליישם את תקני הנגישות באתר האינטרנטי שלהם.

 

נגישות אתרים היא אמצעי שעוזר לפתח גם את המוניטין שלכם. זו הזדמנות נהדרת עבורכם להנגיש את האתר שלכם, להפגין אחריות חברתית ולהתבלט מעל למתחרים.

 

הנגשת אתרים לצורך שיפור ה-SEO (אופטימיזציה למנועי החיפוש) – מבחינות מסוימות, מנועי החיפוש דומים למשתמשים עם בעיות ראייה, פשוט בגלל שמנועי החיפוש לא מסוגלים לראות את תוכן התמונות שלכם. כאשר אתם משלבים באתר האינטרנט שלכם תכונות נגישות (כמו טקסט במקום תמונות), גם האופטימיזציה למנועי החיפוש שלכם משתפרת, והניצחון פשוט מוכפל.

 

שיפור השימושיות לכול סוגי הגולשים – בתהליך ההטמעה של שיטות העבודה המומלצות ליצירת נגישות לאינטרנט, סביר להניח שתגלו בעיות שימושיות שהשפיעו עד היום על המשתמשים באתרים שלכם, ותוכלו סופסוף לתקן אותן. כך תוכלו גם להקל על אנשים המשתמשים בטלפונים ניידים ועל אנשים עם צרכי נגישות של המבוגרים – שני פלחים של לקוחות שצומחים במהירות ואתם בוודאי לא רוצים למנוע מהם את הגישה לתכנים של האתר שלכם.

  • לא רק שעיצוב אתר אינטרנטי נגיש יכול לשפר את השימושיות עבור כל המשתמשים, אלא שהוא יכול גם להגדיל את המספר הכולל של אנשים שיכולים לבקר באתר שלכם. בסופו של דבר, תמשכו אליכם יותר לקוחות ותפגינו רמת נראות גבוהה יותר בעולם הווירטואלי.

  •  
  •  

   אם האתר שלכם אינו נגיש, אתם מפסידים אחוז גבוה מהמשתמשים שהם בעלי מוגבלות כולל: עיוורים, עיוורי צבעים, חירשים, דיסלקטים, אוטיסטים, לקויי למידה, קשישים ומשתמשי אינטרנט עם מגבלות פיסיולוגיות. פלח שוק שמציע לכם המוני לקוחות ומכירות.

  •  
  •  

   לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור נגישות אתרים צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בשעות הפעילות – חייגו עכשיו: 072-397642

תמונה של הנגשת אתרים

לקוחות ממליצים

אהרון אדלשטיין

תמונה של ממליץ אהרון אדלשטיין
5/5

אני המון שנים עוסק בתחום ויש לי המון לקוחות אחד הלקוחות הכי גדולים שלי שאל האם יש לי אתר אינטרנט? התשובה שלי הייתה לא! והוא נדהם הוא המליץ לי לבנות אתר דרך חברת CPAEXPRESS והם עשו עבודה מדהימה! 

ממליץ בחום לכל מי שרוצה אתר איכותי ומקצועי.

תהילה לוי

תמונה של ממליצה מקומית תהילה לוי
5/5

אחרי המון שנים שעבדתי בתור רואת חשבון, החלטתי לפתוח עסק וידעתי שאני צריכה אתר אינטרנט. חיפשתי המלצות על חברה שמתמחה בבניית אתרים לרואי חשבון. 

הגעתי לאתר של CPAEXPRESS התרשמתי מאוד ויצרתי איתם קשר, אני חייבת לציין שהשירות היה מדהים ומעל לכל המצופה. האתר שיצרנו ביחד עובד וניב לי תוצאות ולידים על בסיסי יומי. תודה רבה! 

יורם אורבך

תמונה של יורם אורבך ממליץ
5/5

הגעתי לחברת CPAEXPRESS מיואש אחרי אין ספור ניסיות לקדם את האתר ולהביא לידים איכותיים. איך שהגעתי למשרדים של CPAEXPRESS הרגשתי שהגעתי למקום הנכון! השירות שלהם היה פשוט מעולה! ואנחנו עד היום עובדים ביחד ומצליחים להביא תוצאות על בסיס חודשי.

 

אני מאוד מרוצה וממליץ בחום!

לפרטים נוספים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
התחל שיחה
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?